| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Общие параметры | |
| Вес | 33 кг |
| Дополнительные параметры | |
| Максимальная глубина строгания | 3.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пилозахисний кожух і адаптер - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Ключ - 1 шт. Приладдя для зміни ножів - 1 шт |
| Максимальна висота заготівки | 152 мм |
| Максимальна ширина заготівки | 315 мм |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Частота вращения | 10000 об/хв |
| Скорость подачи | 7.8 м/хв |