| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 5.6 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 Агод |
| Величина ходу | 40 мм |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Длина полотна | 430 мм |
| Комплектация | Акумуляторна батарея 54В XR FLEXVOLT Li-Ion 6 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Комплект полотен для різання блоків (Poroton / Porotherm) клас 20. Шестигранний ключ |
| Максимальне число ходів | 2400 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип пилы | алігатор |