| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Германия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр щіток | 410 мм |
| Комплектация | Комплект кріплень, інструкція. |
| Об’єм збірника | 50 л |
| Продуктивність підмітання | 2900 кв.м/г |
| Регулювання висоти підмітання | так, 7 положень |
| Рабочая ширина | 75 мм |
| Тип привода | Прямой |